Ministrica zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva, na temelju članka 65. stavka 4. i članka 77. stavka 4. Zakona o zaštiti okoliša (»Narodne novine«, broj 110/07) je 9. listopada 2009. godine utvrdila
 
POPIS OSOBA KOJE SE MOGU IMENOVATI ZA ČLANOVE I ZAMJENIKE POVJERENSTVA U POSTUPCIMA STRATEŠKE PROCJENE, PROCJENE UTJECAJA ZAHVATA NA OKOLIŠ I UTVRĐIVANJA OBJEDINJENIH UVJETA ZAŠTITE OKOLIŠA
 
("Narodne novine", broj 126/09 i 65/12)

I.
Za članove i zamjenike povjerenstava u postupcima strateške procjene utjecaja plana i programa na okoliš, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša mogu se imenovati osobe:

ZNANSTVENI I STRUČNI DJELATNICI:
Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Branka Aničić
2. prof. dr. sc. Ferdo Bašić
3. prof. dr. sc. Matko Bogunović
4. doc. dr. sc. Sonja Butula
5. prof. dr. sc. Jasmina Havranek
6. mr. sc. Ines Hrdalo
7. Zdenko Ivanković, dipl. ing.
8. mr. sc. Vesnica Koščak Stošić Miočić
9. prof. dr. sc. Milan Mesić
10. Petra Pereković, dipl. ing. ur. kraj.
11. doc. dr. sc. Stjepan Pliestić
12. prof. dr. sc. Milan Poljak
13. Iva Rechner Dika, dipl. ing. ur. kraj.
Arhitektonski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. Sanja Gašparović, dipl. ing. arh.
2. prof. dr. sc. Sonja Jurković, dipl. ing. arh.
3. prof. dr. sc. Nenad Lipovac, dipl. ing. arh.
4. mr. sc. Roberto Vdović, dipl. ing. arh.
Brodarski institut, Zagreb
1. Mislav Brlić, dipl. ing. brod.
2. prof. dr. sc. Vladimir Koroman, dipl. ing.
3. dr. sc. Muhamed Sućeska, dipl. ing.
4. Rašeljka Tomasović, dipl. ing. agr.
5. dr. sc. Predrag Vukadin, dipl. ing.
Energetski institut Hrvoje Požar, Zagreb
1. László Horváth, dipl. ing.
2. mr. sc. Vedran Krstulović
Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
1. prof.emer.dr. sc. Danilo Feretić
2. doc. dr. sc. Davor Grgić
3. prof. dr. sc. Borivoj Modlic
4. doc. dr. sc. Zdenko Šimić
5. prof. dr. sc. Davor Škrlec
Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Felicita Briški
2. prof. dr. sc. Natalija Koprivanac
3. prof. dr. sc. Đurđa Vasić-Rački
Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Željko Bogdan
2. prof. dr. sc. Ivan Galaso
3. doc. dr. sc. Dražen Lončar
4. doc. dr. sc. Miroslav Ruševljan
Geotehnički fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Božidar Biondić, dipl. ing. geol.
2. doc. dr. sc. Ranko Biondić, dipl. ing. geol.
3. prof. dr. sc. Davorin Kovačić
4. mr. sc. Vitomir Premur
5. dr. sc. Predrag Tepeš
Građevinski fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
1. prof. dr. sc. Ksenija Čulo, dipl. ecc.
2. doc. dr. sc. Sanja Dimter, dipl. ing. građ.
3. mr. sc. Siniša Maričić, dipl. ing. građ.
4. mr. sc. Tatjana Mijušković-Svetinović, dipl. ing. građ.
5. prof. dr. sc. Mensur Mulabdić, dipl. ing. građ.
6. doc. dr. sc. Marija Šperac, dipl. ing. građ.
7. prof. dr. sc. Lidija Tadić, dipl. ing. građ.
Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci
1. mr. sc. Olga Magaš
2. prof. dr. sc. Nevenka Ožanić
Građevinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Vladimir Andročec, dipl. ing. brod.
2. dr. sc. Damir Bekić, dipl. ing. građ.
3. prof. dr. sc. Boris Beraković, dipl. ing. građ.
4. prof. dr. sc. Vesna Dragčević, dipl. ing. građ.
5. prof. dr. sc. Mladen Garašić, dipl. ing. geol.
6. prof. dr. sc. Goran Gjetvaj, dipl. ing. građ.
7. prof. dr. sc. Tomislav Ivšić, dipl. ing. građ.
8. prof. dr. sc. Željko Korlaet, dipl. ing. građ.
9. prof. dr. sc. Meho-Saša Kovačević, dipl. ing. građ.
10. mr. sc. Duška Kunštek, dipl. ing. građ.
11. prof. dr. sc. Neven Kuspilić, dipl. ing. građ.
12. prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, dipl. ing. građ.
13. doc. dr. sc. Goran Lončar, dipl. ing. građ.
14. prof. dr. sc. Davor Malus, dipl. ing. građ.
15. prof. dr. sc. Josip Marušić, dipl. ing. građ.
16. prof. dr. sc. Josip Petraš, dipl. ing. građ.
17. doc. dr. sc. Damir Pološki, dipl. ing. građ.
18. prof. dr. sc. Goran Poljanec, dipl. ing. arh.
19. prof. dr. sc. Marko Pršić, dipl. ing. građ.
20. prof. dr. sc. Jure Radić, dipl. ing. građ.
21. prof. dr. sc. Tatjana Rukavina, dipl. ing. građ.
22. prof. dr. sc. Antun Szavits-Nossan, dipl. ing. građ.
23. doc. dr. sc. Zlatko Šavor, dipl. ing. građ.
24. prof. dr. sc. Živko Vuković, dipl. ing. građ.
Građevinsko-arhitektonski fakultet Sveučilišta u Splitu
1. prof. dr. sc. Roko Andričević, dipl. ing. građ.
2. prof. dr. sc. Jure Margeta, dipl. ing. građ.
3. prof. dr. sc. Dušan Marušić, dipl. ing. građ.
4. prof. dr. sc. Mijo Vranješ, dipl. ing. građ.
Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Mladen Lovreček
Institut IGH d.d., Zagreb
1. Tonči Gluščević, dipl. ing. građ.
2. Dominik Stamać, dipl. ing. prom.
Institut Ruđer Bošković, Zagreb
1. dr. sc. Marijan Ahel
2. dr. sc. Oleg Antonić
3. dr. sc. Delko Barišić
4. dr. sc. Ivica Janeković
5. prof. dr. sc. Goran Kniewald
6. prof. dr. sc. Tarzan Legović
7. dr. sc. Stipe Lulić
8. dr. sc. Nevenka Mikac
9. dr. sc. Jadranka Pečar-Ilić
10. dr. sc. Ivanka Pižeta
11. dr. sc. Robert Precali
12. prof. dr. sc. Ivica Ružić
13. dr. sc. Tvrtko Smital
14. dr. sc. Nenad Smodlaka
15. dr. sc. Ivan Sondi
16. dr. sc. Vesna Svetličić
17. dr. sc. Senka Terzić
18. dr. sc. Emin Teskeredžić
19. dr. sc. Zlatica Teskeredžić
20. dr. sc. Marina Zelić
21. dr. sc. Vera Žutić
Institut za oceanografiju i ribarstvo, Split
1. dr. sc. Boris Antolić
2. prof. dr. sc. Adam Benović
3. dr. sc. Vlado Dadić
4. dr. sc. Jakov Dulčić
5. dr. sc. Branka Grbec
6. prof. dr. sc. Ivan Jardas
7. prof. dr. sc. Nada Krstulović
8. prof. dr. sc. Frano Kršinić
9. dr. sc. Grozdan Kušpilić
10. prof. dr. sc. Ivona Marasović
11. dr. sc. Gorana Sinovčić
12. dr. sc. Boško Skaramuca
13. prof. dr. sc. Mladen Šolić
14. dr. sc. Mladen Tudor
15. dr. sc. Nedo Vrgoč
Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
1. prof. dr. sc. Goran Kušec
Pomorski fakultet Sveučilišta u Rijeci
1. prof. dr. sc. Čedomir Dundović
2. prof. dr. sc. Damir Zec
Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Vladimir Marić
Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
1. prof. dr. sc. Bernarda Šeruga
Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Ljubomir Babić, dipl. ing. geol.
2. doc. dr. sc. Tatjana Bakran Petricioli
3. prof. dr. sc. Zvjezdana Bencetić Klaić
4. prof. dr. sc. Radovan Erben
5. prof. dr. sc. Marijan Herak
6. doc. dr. sc. Jasna Hrenović
7. prof. dr. sc. Mladen Kerovec
8. doc. dr. sc. Antun Marki
9. prof. dr. sc. Mirko Orlić
Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Andrea Bačani, dipl. ing. geol.
2. Zlatko Briševac, dipl. ing. rud.
3. doc. dr. sc. Marin Čikeš, dipl. ing. naft. rud.
4. dr. sc. Siniša Dunda, dipl. ing. rud.
5. prof. dr. sc. Goran Durn, dipl. ing. geol.
6. prof. dr. sc. Zvonimir Ester, dipl. ing. rud.
7. doc. dr. sc. Ivo Galić, dipl. ing. rud.
8. prof. dr. sc. Nediljka Gaurina Međimurec
9. Branko Hlevnjak, dipl. ing. geol.
10. Branimir Janković, dipl. ing. rud.
11. prof. dr. sc. Ivanka Juttner Preradović, dipl. ing. naft. rud.
12. dr. sc. Daria Karasalihović Sedlar, dipl. ing. naft. rud.
13. prof. dr. sc. Biljana Kovačević Zelić, dipl. ing. rud.
14. prof. dr. sc. Zoran Krilov, dipl. ing. naft. rud.
15. prof. dr. sc. Zdenko Krištafor, dipl. ing. naft. rud.
16. doc. dr. sc. Trpimir Kujundžić, dipl. ing. rud.
17. Tomislav Kurevija, dipl. ing. naft. rud.
18. prof. dr. sc. Davorin Matanović, dipl. ing. naft. rud.
19. prof. dr. sc. Darko Mayer
20. doc. dr. sc. Marta Mileusnić, dipl. ing. geol.
21. prof. dr. sc. Jerko Nuić
22. prof. dr. sc. Damir Rajković, dipl. ing. naft. rud.
23. prof. dr. sc. Branko Salopek
24. prof. dr. sc. Katarina Simon, dipl. ing. naft. rud.
25. prof. dr. sc. Franjo Šumanovac, dipl. ing. geol.
26. doc. dr. sc. Želimir Veinović, dipl. ing. rud.
27. prof. dr. sc. Josipa Velić, dipl. ing. geol.
28. prof. dr. sc. Darko Vrkljan, dipl. ing. rud.
Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Jozo Franjić
2. prof. dr. sc. Ivan Martinić
3. prof. dr. sc. Nikola Pernar
4. doc. dr. sc. Stjepan Pervan
5. prof. dr. sc. Stjepan Risović
6. prof. dr. sc. Ivica Tikvić
Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci
1. prof. dr. sc. Bernard Franković
Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
1. prof. dr. sc. Zdravko Petrinec
2. prof. dr. sc. Marija Vučemilo

STRUČNJACI:
1. prof. dr. sc. Ante Barić
2. mr. sc. Lav Bavčević
3. Branko Bobesić, dipl. ing. kem. tehn.
4. Miljenko Bokan, dipl. ing. agr.
5. Berislav Botinčan, dipl. ing. stroj.
6. prof. dr. sc. Juraj Božičević
7. dr. sc. Višnja Bukvić
8. dr. sc. Željko Cvetnić, dr. vet. med.
9. Krunoslav Čingel, dipl. ing. građ.
10. Robert Duić, dipl. ing. agr.
11. Aleksej Dušek, dipl. ing. građ.
12. Danijel Frka, dipl. ing. prom.
13. dr. sc. Mladen Gledec
14. Mirko Grgac, dipl. ing.
15. Goran Grotić, dipl. ing. stroj.
16. Miljenko Henich, dipl. ing. el.
17. dr. sc. Zvonimir Hernitz, dipl. ing. geol.
18. Anđela Hodalić, dipl. ing. agr.
19. prof. dr. sc. Emir Hodžić
20. mr. sc. Marijan Host
21. Vladimir Janeš, dipl. ing. kem. tehn.
22. prof. dr. sc. Zvonimir Janović
23. dr. sc. Ante Jukić
24. Zlatan Juras, dipl. ing. inf.
25. Vesna Kadija-Cmrk, dipl. ing. fiz.
26. Željko Katar, dipl. ing. stroj.
27. dr. sc. Dinko Kello
28. Josip Komerički, dipl. ing. kem. tehn.
29. Dragutin Korošec, dr. vet. med.
30. Sandra Kovačić, dipl. ing. hort.
31. Dobrila Kraljić, dipl. ing. agr.
32. Ivica Mađer, dipl. ing. rud.
33. Hrvoje Manenica, prof.
34. mr. sc. Rade Manojlović
35. Mara Marić, dipl. ing. ur. kraj.
36. Zdravko Matotan, dipl. ing.
37. mr. sc. Franka Odak, dipl. ing. arh.
38. Katarina Ogresta, dipl. ing. arh.
39. dr. sc. Višnja Oreščanin
40. Stanko Plevnik, dipl. ing. stroj.
41. Slaven Rački, dipl. ing. kem. tehn.
42. mr. sc. Božidar Radanović, dipl. ing. el.
43. dr. sc. Dragan Radović
44. dr. sc. Zdravko Ramljak
45. Nereo Ritoša, dipl. ing. stroj.
46. mr. sc. Goran Romac
47. dr. sc. Viktor Simončič
48. dr. sc. Lido Sošić, dipl. ing. pejz. arh.
49. dr. sc. Siniša Srečec
50. Tomislav Strahovnik, dipl. ing. rud.
51. Hrvoje Sučić, dipl. ing. stroj.
52. dr. sc. Bruno Šišić
53. dr. sc. Slavko Šobot, dipl. ing. biol.
54. Višnja Šteko, dipl. ing. uređ. kraj.
55. dr. sc. Alan Štimac
56. Nataša Tiška Vrsalović, dipl. ing. agr.
57. Vladimir Tonković, dipl. ing. kem. tehn.
58. dr. sc. Vesna Tutiš, dipl. ing. biol.
59. Nikolaj Silvio Ukmar, dipl. ing. kem. tehn.
60. dr. sc. Bara Vinković
61. Hari Vladović-Relja, dipl. ing. građ.
62. prof. dr. sc. Tatjana Vlahović, dipl. ing. geol.
63. mr. sc. Dario Zagorec
64. dr. sc. Elvis Zahtila, dipl. ing. biol.
65. Vitomir Živković, dipl. ing. metal.

PREDSTAVNICI TIJELA I/ILI OSOBA ODREĐENIH POSEBNIM PROPISOM:
I. Ministarstvo zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva:
1. Ljiljana Bošnjak, dipl. ing. arh.
2. mr. sc. Hrvoje Buljan, dipl. ing. kem. tehn.
3. Snježana Đurišić, dipl. ing. građ.
4. Mladen Glavočević, dipl. oec.
5. Anto Groznica, dipl. ing. agr.
6. Anita Gulam, prof. biol.
7. Dubravko Horvat, dipl. ing. građ.
8. Iris Karminski-Bilopavlović, dipl. ing. arh.
9. Nevenka Koričančić, dipl. ing. arh.
10. dr. sc. Solveg Kovač, dipl. ing. biotehn.
11. Ana Kovačević, prof. geol. i geogr.
12. Gordana Kovačević, dipl. ing. arh.
13. Marijan Krešić, dipl. ing. stroj.
14. Nevia Kružić, dipl. ing. građ.
15. Bojan Lalić, dipl. iur.
16. Ivana Lalić, prof. biol.
17. dr. sc. Vlatka Lucijanić-Justić
18. Kristina Ljubojević, dipl. ing. preh. tehn.
19. Lidija Majcan Horvat, dipl. ing. arh.
20. Anamarija Matak, dipl. ing. kem.
21. Anita Matić, dipl. ing. kem. tehn.
22. Jadranka Matić, dipl. ing. geol.
23. Ines Merćep, dipl. ing. arh.
24. mr. sc. Draga Mihelić, prof. biol.
25. dr. sc. Nenad Mikulić, dipl. ing. kem. tehn. i dipl. ing. građ.
26. Katarina Mišanović, dipl. ing. građ.
27. Vesna Montan, dipl. ing. arh.
28. Ana Mrak-Taritaš, dipl. ing. arh.
29. Jasenka Nećak, dipl. ing. kem. tehn.
30. Nela Palarić, prof. biol.
31. Darko Pavlović, dipl. ing. agr.
32. Vesna Petrović, dipl. ing. kem.
33. Mina Plančić, dipl. ing. arh.
34. Vinka Radošević, dipl. ing. biotehn.
35. Goranka Radović, dipl. ing. arh.
36. Mario Roboz, dipl. ing. biotehn.
37. Aleksandar Rajilić, dipl. ing. rud.
38. Martina Rubin, dr. vet. med.
39. dr. sc. Damir Rumenjak, dipl. ing. rud.
40. Branka Šavrljuga, dipl. iur.
41. Lucija Širić, dipl. ing. kem. tehn.
42. Anita Udovičić, dipl. ing. geod.
43. Zrinka Valetić, dipl. ing. biol.
44. Marija Vihovanec, dipl. ing. poljop.
45. Branka Vitić, dipl. ing. arh.
II. Ministarstvo kulture:
Uprava za zaštitu prirode
1. Natalija Čengić Zglavnik, dipl. ing. geod.
2. Radenko Deželić, dipl. ing. biol.
3. Zrinka Domazetović, dipl. ing. biol.
4. mr. sc. Eugen Draganović, dipl. ing. biol.
5. Loris Elez, dipl. ing. biol.
6. Branka Flegar, dipl. ing. arh.
7. Stjepan Gospočić, dipl. ing. šum.
8. mr. sc. Josip Hren, prof. geogr.
9. Ana Kobašlić, dipl. ing. biol.
10. mr. sc. Andreja Markovinović, dipl. ing. biol.
11. Blandina Randić Potkonjak, dipl. ing. šum.
12. Daniel Springer, dipl. ing. šum.
13. Ljiljana Vrbanec, dipl. ing. biol.
Uprava za zaštitu kulturne baštine
1. Miljenko Domijan, prof.
2. Biserka Bilušić, dipl. ing. arh.
3. Gordana Božić Goldstein, prof. pov. umj. i arheol.
4. Marija Tusan, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Bjelovaru
1. Milan Pezelj, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Dubrovniku
1. mr. sc. Maja Nodari
Konzervatorski odjel u Karlovcu
1. Branka Križanić, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Osijeku
1. Ivana Sudić, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Požegi
1. dr. Žarko Španiček
Konzervatorski odjel u Puli
1. Nataša Nefat, dipl. pov. umj. i arheol.
Konzervatorski odjel u Rijeci
1. Lilian Stošić, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Sisku
1. Ivana Miletić, dipl. arheol.
Konzervatorski odjel u Slavonskom Brodu
1. Željka Perković, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Splitu
1. Anita Gamulin, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Šibeniku
1. mr. sc. Ivo Šprljan, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Trogiru
1. dr. Radoslav Bužančić
Konzervatorski odjel u Varaždinu
1. Željko Trstenjak, dipl. ing. arh.
Konzervatorski odjel u Vukovaru
1. Zdenka Predrijevac, dipl. ing. građ.
Konzervatorski odjel u Zadru
1. Anastazija Magaš Mesić, prof.
III. Ministarstvo regionalnog razvoja, šumarstva i vodnoga gospodarstva:
1. Vera Cvek-Domljan, dipl. ing. šum.
2. Elizabeta Kos, dipl. ing. agr.
3. Đurđica Marasović, dipl. ing. građ.
4. Ivica Matoc, dipl. ing. šum.
5. Vesna Trbojević, dipl. ing. građ.
IV. Ministarstvo poljoprivrede, ribarstva i ruralnog razvoja:
1. Tatjana Boroša Pecigoš, dipl. ing. biol.
2. mr. sc. Branka Buković Šošić, dr. vet. med.
3. Vlasta Franičević, dipl. ing. biotehn.
4. Nataša Lončarić, dr. vet. med.
5. Dubravko Mojaš, dipl. ing. agr.
6. Tomislav Petrović, dipl. ing. poljop.
7. Mirjana Vrabec Bistrović, dipl. ing. agr.
V. Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture:
1. Dražen Antolović, dipl. ing. građ.
2. Ljiljana Bosak, dipl. ing. el.
3. dr. sc. Dubravka Lulić-Krivić, dipl. ing. biol. i dipl. ing. matem.
4. Nikola Mihelčić, dipl. ing. građ.
5. Ivana Odak, dipl. ing. prom.
6. Davor Palčić, dipl. ing. prom.
7. Jerolima Pavlović, dipl. ing. građ.
8. Živko Radanović, dipl. ing. građ.
9. Željko Remenar, dipl. ing. prom.
10. Damir Rimac, dipl. ing. prom.
VI. Ministarstvo gospodarstva, rada i poduzetništva:
1. mr. sc. Krešimir Cerovac, dipl. ing.
2. dr. sc. Dragan Krasić, dipl. ing. rud.
3. Mladen Maros, dipl. ing. rud.
4. Dragana Pećina, dipl. ing. geol.
5. Igor Raguzin, dipl. ing.
6. Mario Svrtan, dipl. ing. rud.
7. Dragan Vidić, dipl. ing. rud.
VII. Ministarstvo turizma:
1. Željko Cvrtila, dipl. ing. arh.
2. Vesna Rajković, dipl. ing. arh.
VIII. Ministarstvo unutarnjih poslova:
1. Tomislav Bukša, dipl. ing. kem. tehn.
2. Neven Holjević, dipl. ing. sig.
3. Zoran Hulenić, dipl. ing. el.
4. Milan Kosanović, dipl. ing. el.
5. Đurđica Pavelić, dipl. ing. kem. tehn.
6. Avgustin Pavičić, dipl. ing. rud.
7. Željko Pavlović, dipl. ing. građ.
8. Krešo Picek, dipl. ing. stroj.
9. Stipan Pranjić, dipl. ing. rud.
10. Srećko Švoger, dipl. ing. stroj.
IX. Ministarstvo zdravstva i socijalne skrbi:
1. Biserka Bastijančić-Kokić, dr. med.
2. mr. sc. Petra Cigić
3. Božidar Franić, dipl. ing.
4. mr. sc. Jasna Mesarić, dip.ing.
5. mr. sc. Ivana Vrhovac
6. Valentina Zoretić-Rubes, dipl. ing.
X. Hrvatske vode:
1. Nadija Belić, ing. građ.
2. Petar Bilač, dipl. ing. građ.
3. Antonija Bilić, dipl. ing. građ.
4. Fani Bojanić, dipl. ing. građ.
5. mr. sc. Zdravko Brajković, dipl. ing. geol.
6. Gabrijela Braun Jelašić, dipl. ing. građ.
7. Silvio Brezak, dipl. ing. građ.
8. Dražen Budišić, dipl. ing. građ.
9. Danijel Bunić, dipl. ing. građ.
10. Nives Brnić-Levada, dipl. ing. građ.
11. Zoran Čavlović, dipl. ing. kult.teh.
12. Anđa Ćurić Slunjski, dipl. ing. građ.
13. Venko Ćurlin, dipl. ing. građ.
14. Zrinka Degoricija Lončar, dipl. ing. biol.
15. Vedran Deletis, dipl. ing. građ.
16. Tatjana Dovranić-Kardaš, dipl. ing. građ
17. Srđan Dumanić, dipl. ing. građ.
18. Nenad Đurašević, dipl. ing. građ.
19. Tanja Ecimović, dipl. ing. bioteh.
20. Emil Flajšman, dipl. ing. biol.
21. Dijana Galunić Krajačić, dipl. ing. građ.
22. Davor Gergorić, ing. građ.
23. Marina Giljušić, dipl. ing. biol.
24. Mario Glibota, dipl. ing. građ.
25. Ladislav Grđan, dipl. ing. građ.
26. Vesna Grizelj-Šimić, dipl. ing. građ.
27. Višnja Grubišić, dipl. ing. biol.
28. Marijana Gubić-Horvat, dipl. ing. bioteh.
29. Gorazd Hafner, dipl. ing. građ.
30. Nena Hak, dipl. ing. biol.
31. Davor Haničar, dipl. ing. građ.
32. Antun Herbut, dipl. ing. geol.
33. Elza Hrvojić, dipl. ing. geol.
34. Slavko Husnjak, dipl. ing. kult. teh.
35. Ana Ivanišević, dipl. ing. kult. teh.
36. Stojanka Janković, dipl. ing. građ.
37. Anamarija Jelovečki, dipl. ing. kem.
38. Zlatko Juriša, dipl. ing. građ.
39. Davor Kalčić, dipl. ing. građ.
40. Stjepan Kamber, dipl. ing. građ.
41. Zdenko Kereša, dipl. ing. građ.
42. Jadranka Klarić, dipl. ing. kem.
43. Renata Kolačević, dipl. ing. geol.
44. mr. sc. Tomislav Košić, dipl. ing. građ.
45. Lidija Kratofil, dipl. ing. građ.
46. Mirjana Lovrić, dipl. ing. geol.
47. mr. sc. Danila Lozzi Kožar
48. Dragan Ljubičić, ing. građ.
49. Sanja Ljuština, dipl. ing. građ.
50. Dragan Majić, dipl. ing. rud.
51. Božena Maloča, dipl. ing. preh. teh.
52. Ivana Marinović Brničević, dipl. ing. građ.
53. Antonio Martinuš, dipl. ing. geol.
54. Marina Medanić, dipl. ing. građ.
55. Nataša Mihelčić, dipl. san. ing.
56. Tomislav Momčinović, dipl. ing. šum.
57. Goran Musa, dipl. ing. građ.
58. Kristina Musa, dipl. ing. preh. teh.
59. Valerija Musić, dipl. ing. biol.
60. Miroslav Mušnjak, dipl. sanit. ing.
61. Marijana Oršolić, dipl. ing. građ.
62. Stanislav Pandurić, dipl. ing. građ.
63. Veronika Pančić-Ruška, dipl. ing. građ.
64. Ljiljana Pavković, ing. građ.
65. Zoran Pavlović, dipl. ing. građ.
66. Želimir Pekaš, dipl. ing. geol.
67. Duška Polić Hrvatin, dipl. ing. građ.
68. Krunoslav Prentašić, ing. građ.
69. Tina Runjić, dipl. ing. građ.
70. mr. sc. Leonard Sekovanić, dipl. ing. građ.
71. Silvija Sitar, dipl. ing. građ.
72. Petar Smičiklas, dipl. ing. preh. teh.
73. Lidija Sremec, dipl. ing. agr.
74. Gordana Stojić, dipl. ing. građ.
75. Ana Maria Šare, dipl. ing. geol.
76. Koraljka Šiletić, dipl. ing. agr.
77. mr. sc. Tihana Šiletić, dipl. ing. biol.
78. Miljenko Šimić, dipl. ing. građ.
79. Željka Šimunić, dipl. ing. preh. teh.
80. Vesna Šipuš, dipl. ing. građ.
81. dr. sc. Siniša Širac, dipl. ing. kem.
82. Krešimir Šlafhauzer, dipl. ing. građ.
83. Rajka Štajduhar, dipl. ing. građ.
84. mr. sc. Mirjana Švonja, dipl. ing. građ.
85. Nataša Tomić-Strelec, dipl. ing. građ.
86. Jasna Tot, dipl. ing. građ.
87. Karlo Turnšek, ing. građ.
88. Vesna Tusić, dipl. ing. kult. teh.
89. Mihaela Tutić Smetko, dipl. ing. preh. teh.
90. Goran Varat, dipl. ing. kem. teh.
91. Marko Veselčić, dipl. ing. sig.
92. Katja Vikić, dipl. ing. biotehn.
93. Alenka Vragović, ing. građ.
94. Sanja Vresk, ing. građ.
95. Đurđica Zorman, ing. građ.
96. Krešimir Žabek, dipl. ing. građ.
XI. Hrvatski hidrografski institut:
1. Ranko Crmarić, dipl. ing. geol.
2. dr. sc. Nenad Domijan, dipl. ing. fiz.
3. dr. sc. Nenad Leder, dipl. ing. fiz.
4. mr. sc. Hrvoje Mihanović, dipl. ing. fiz.
5. Goran Olujić, dipl. ing. kem. tehn.
XII. Hrvatske šume d.o.o.:
1. Marijan Abramović, dipl. ing. šum.
2. Sanja Alebić, dipl. ing. šum.
3. Željka Bakran, dipl. ing. šum.
4. Josip Bečarević, dipl. ing. šum.
5. Perica Beuk, dipl. ing. šum.
6. Boris Černeha, dipl. ing. šum.
7. mr.sp. Mandica Dasović, dipl. ing. šum.
8. Maja Degmečić, dipl. ing. šum.
9. Đurđica Filipović, dipl. ing. šum.
10. Irena Franjić, prof. biol. i kem.
11. Karmela Glova, dipl. ing. šum.
12. mr. sc. Ivan Grginčić, dipl. ing. šum.
13. Ana Hercegovac, dipl. ing. šum.
14. mr. sp. Mirna Ilić, dipl. ing. biol.
15. Dušanka Janković, dipl. ing. šum.
16. mr. sc. Petar Jurjević, dipl. ing. šum.
17. Željko Kauzlarić, dipl. ing. šum.
18. Zdravko Leljak, dipl. ing. šum.
19. Đurđa List, dipl. ing. šum.
20. mr. sc. Ivo Lovrić, dipl. ing. šum.
21. Dorica Matešić, dipl. ing. šum.
22. Marija Palčić, dipl. ing. šum.
23. Ivan Prgić, dipl. ing. šum.
24. mr. sc. Mirjana Polimac, dipl. ing. šum.
25. mr. sc. Vladimir Skorup, dipl. ing. šum.
26. mr. sc. Magita Šiler, dipl. ing. šum.
27. Marko Špiršić, dipl. ing. šum.
28. Stjepan Vidaković, dipl. ing. šum.
29. Nenad Vukadinović, dipl. ing. šum.
30. Hrvoje Zdelar, dipl. ing. šum.
31. Dragica Žaja, dipl. ing. šum.
XIII. Hrvatski geološki institut:
1. dr. sc. Željka Brkić
2. dr. sc. Renato Buljan
3. dr. sc. Josip Halamić
4. dr. sc. Ivan Hećimović
5. dr. sc. Domagoj Jamičić
6. mr. sc. Željko Kastmüller
7. dr. sc. Georg Koch
8. mr. sc. Boris Kruk
9. mr. sc. Ozren Larva
10. Željko Miklin, dipl. ing. geol.
11. mr. sc. Slobodan Miko
12. dr. sc. Zoran Peh
XIV. Hrvatski zavod za javno zdravstvo:
1. dr. sc. Krunoslav Capak, dr. med.
XV. Državni hidrometeorološki zavod:
1. mr. sc. Alica Bajić, dipl. ing. fiz.
2. mr. sc. Ksenija Cesarec, dipl. ing. kult. teh.
3. dr. sc. Marjana Gajić Čapka, dipl. ing. fiz.
4. Gordana Hrabak-Tumpa, dipl. ing. fiz.
5. Sonja Vidič, dipl. ing. fiz.
XVI. Hrvatski zavod za poljoprivrednu savjetodavnu službu:
1. dr. sc. Draženka Gutzmirtl, dipl. ing.
XVII. Hrvatski zavod za toksikologiju:
1. prof. dr. sc. Franjo Plavšić, dipl. ing.
XVIII. Državni zavod za zaštitu od zračenja:
1. dr. sc. Dragan Kubelka
XIX. Državna uprava za zaštitu i spašavanje:
1. Vesna Salamunović, dipl. ing.
XX. Javne ustanove za upravljanje nacionalnim parkovima:
Javna ustanova Nacionalni park Brijuni
1. Nevio Finderle, dipl. ing. el.
2. Krešimir Jakupak, dipl. ing. šum.
3. Milena Kostović, dipl. iur.
4. Stjepan Sušac, ing. pom. prom.
Javna ustanova Nacionalni park Krka
1. mr. sc. Gordana Goreta
2. Anita Jurković, dipl. ing.
3. dr. sc. Drago Marguš
Javna ustanova Nacionalni park Mljet
1. Osvin Pečar, dipl. ing. biol.
Javna ustanova Nacionalni park Paklenica
1. dr. sc. Gordan Lukač, dipl. ing. biol.
Javna ustanova Nacionalni park Plitvička jezera
1. mr. sc. Antonija Dujmović
2. Nikola Magdić, dipl. ing. šum.
3. Ivanka Špoljarić, dipl. ing. biol.
Javna ustanova Nacionalni park Risnjak
1. Miljenko Gašparac, dipl. ing. šum.
Javna ustanova Nacionalni park Sjeverni Velebit
1. Tihomir Devčić, dipl. ing. šum.
2. Svjetlana Lupret-Obradović, dipl. ing. biol.
XXI. Javne ustanove za upravljanje parkovima prirode:
Javna ustanova Park prirode Biokovo
1. Ante Bulić, dipl. ing. kem. tehn.
2. Ivana Gabrić, dipl. ing. biol.
Javna ustanova Park prirode Kopački rit
1. Damir Opačić, dipl. ing. agr.
2. Vlatko Rožac, prof. biol. i kem.
Javna ustanova Park prirode Lastovsko otočje
1. Gojko Antica, dr. vet. med.
Javna ustanova Park prirode Lonjsko polje
1. Goran Gugić, dipl. ing. šum.
2. Valerija Hima, dipl. ing. agr.
Javna ustanova Park prirode Medvednica
1. Tajana Ban Ćurić, dipl. ing. geol.
2. Nives Farkaš-Topolnik, dipl. ing. šum.
3. Snježana Malić-Limari, dipl. ing. biol.
Javna ustanova Park prirode Papuk
1. Goran Radonić, dipl. ing. geol.
Javna ustanova Park prirode Učka
1. Marin Grgurev, dipl. ing. biol.
Javna ustanova Park prirode Velebit
1. Ivan Tomljenović, dipl. ing. šum.
2. Ivana Maras, dipl. ing. šum.
Javna ustanova Park prirode Vransko jezero
1. Ivica Prtenjača, dipl. ing. agr.
2. Dario Rogić, dipl. oec.
Javna ustanova Park prirode Žumberak-Samoborsko gorje
1. Krešimir Vrbanec, dipl. ing. šum.
2. Morena Želle, dipl. arheol. i povj. umj.
XXII. Državni zavod za zaštitu prirode:
1. mr. sc. Vlatka Dumbović, dipl. ing. biol.
2. Aljoša Duplić, prof. biol i kem.
3. Karla Fabrio, prof. biol.
4. Vladimir Hršak, dipl. ing. šum.
5. Ivana Plavac, prof. biol.
6. Vida Posavec Vukelić, dipl. ing. biol.
7. Jasminka Radović, dipl. ing. biol.
8. Petra Rodić-Baranović, dipl. ing. biol.
9. Ramona Topić, dipl. ing. biol.
10. Neven Trenc, dipl. ing. geol.
11. Irina Žeger Pleše, prof. geol. i geogr.
XXIII. Ravnatelj županijskog zavoda (tijela) za prostorno uređenje, odnosno ravnatelj nadležnog zavoda (tijela) za prostorno uređenje Grada Zagreba
XXIV. Čelnik upravnog tijela županije koje obavlja poslove zaštite okoliša, odnosno čelnik upravnog tijela Grada Zagreba koje obavlja poslove zaštite Zagreba koji obavlja poslove zaštite okoliša

PREDSTAVNICI JEDINICA LOKALNE I PODRUČNE (REGIONALNE) SAMOUPRAVE:
I. Bjelovarsko-bilogorska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Vesna Banović, dipl. ing. arh.
2. Mladen Gregurić, dipl. ing. arh.
3. Saša Križ, dipl. ing. arh.
4. Damir Lihter, dipl. ing. građ.
Upravni odjel za graditeljstvo i komunalnu infrastrukturu
1. Želimir Curiš, dipl. ing.
2. Mirko Dragičević, dipl. ing.
3. Sandra Vinceković-Mikulandra, dipl. ing. arh.
Zavod za javno zdravstvo
1. Blaženka Čeleš, dipl. ing. biotehn.
2. mr. sc. Marija Devčić, dipl. ing. med. biokem.
3. Ljiljana Jarčov, dipl. ing. preh. tehn.
II. Brodsko-posavska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Igor Čižmek, dipl. ing. arh.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Brodsko-posavske županije
1. Mario Pavičić, dipl. ing. agr.
Upravni odjel za komunalno gospodarstvo i zaštitu okoliša
1. Katica Bošnjaković, dipl. ing. građ.
2. Ljiljana Curić, dipl. ing. agr.
3. Miroslav Jarić, dipl. ing. stroj.
Zavod za javno zdravstvo
1. Ante Cvitković, dr. med.
2. Zorana Marić, dr. med.
III. Dubrovačko-neretvanska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Stjepko Kovačić, dipl. ing. građ.
2. mr. sc. Marina Oreb, dipl. ing. arh.
3. Barbara Savin, dipl. ing. arh.
4. Silvana Taslaman, ing. građ.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Dubrovačko-neretvanske županije
1. Erna Raguž-Lučić, dipl. ing. agr.
Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju i zaštitu okoliša
1. Branka Martinović Vuković, dipl. ing. arh.
2. Nike Sudarević, dipl. ing. agr.
3. Dijana Tomašević Rakić, dipl. ing. biol.
Zavod za javno zdravstvo
1. Mato Lakić, dr. med.
IV. Grad Zagreb:
Gradski ured za prostorno uređenje, zaštitu okoliša, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet
1. Zdravko Cerovski, dipl. ing. građ.
2. mr. sc. Sandra Hamin, dipl. ing.tehn.
3. Nikica Milas, dipl. ing. arh.
4. dr. sc. Sandra Tucak-Zorić, dipl. ing. kem. tehn.
5. Vesna Vugec, dipl. ing. biol.
Gradski ured za strategijsko planiranje i razvoj Grada
1. Ivica Fanjek, dipl. ing. arh.
2. mr. sc. Valerija Kelemen-Pepeonik
3. Irena Matković, dipl. ing. arh.
4. Stjepan Nikolić, dipl. ing. građ.
5. Jadranka Veselić Bruvo, dipl. ing. arh.
Javna ustanova Maksimir
1. mr. sc. Biljana Janev Hutinec, dipl. ing. biol.
Zavod za javno zdravstvo
1. Ivona Herljević, dipl. ing. biol.
2. dr. sc. Želimira Pavlić, dipl. ing. biol.
3. prof. dr. sc. Dinko Puntarić, dr. med.
4. prof. dr. sc. Zdenko Šmit, dipl. ing.
5. Marinko Vranjković, dipl. ing. el. teh.
6. Zdenko Zajec, dipl. ing. stroj.
V. Istarska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. mr. sc. Latinka Janjanin, dipl. ing. biol.
2. Ingrid Paljar, dipl. ing. arh.
Upravni odjel za održivi razvoj
1. Ljiljana Dravec, dipl. ing. kem. tehn.
2. Josip Zidarić, dipl. ing. arh.
Upravni odjel za prostorno uređenje i građenje
1. Vinko Brčić, ing. građ.
2. Grozdana Lovrečić, dipl. ing. građ.
Zavod za javno zdravstvo
1. Sonja Diković, dipl. ing. kem. tehn.
2. Silvana Mladinov, dipl. ing. kem. tehn.
3. Aleksandar Stojanović, dr. med.
VI. Karlovačka županija:
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Karlovačke županije
1. Martina Petrak, dipl. ing. biol.
2. Darka Spudić, dipl. ing. biol.
Upravni odjel za prostorno uređenje, građenje i zaštitu okoliša
1. Željko Gračanin, dipl. ing. građ.
2. Vesna Salopek Košutić, dipl. ing. građ.
3. Vjeruška Stanišić, dipl. ing. agr.
4. Diana Štedul, dipl. ing. građ.
5. Franjo Žgela, dipl. ing. arh.
Zavod za javno zdravstvo
1. mr. sc. Željka Cerovac
2. dr. sc. Boško Milanković
VII. Koprivničko-križevačka županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Zlatko Filipović, dipl. ing. arh.
2. Jelena Kovač, dipl. ing. građ.
3. Blaženka Lukšić, dipl. ing. arh.
4. mr. sc. Mladen Matica, prof. geogr.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode na području Koprivničko-križevačke županije
1. Željka Kolar, dipl. ing. agr.
Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša
1. Elizabeta Čmrlec, ing. arh.
2. Dražen Kozjak, dipl. ing. građ.
3. Ana List, prof. biol.
4. Valentina Peršić, dipl. ing. biol.
5. Vesna Telban, dipl. ing. arh.
Zavod za javno zdravstvo
1. Marija Borovac, dipl. ing. biotehn.
2. mr. sc. Vesna Gaži-Tomić, dipl. ing. biotehn.
3. mr. sc. Jasna Nemčić-Jurec, dipl. ing.
4. mr. sc. Draženka Vadla, dr. med.
VIII. Krapinsko-zagorska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Željko Kapelac, dipl. ing. arh.
2. Dubravko Kolar, dipl. ing. građ.
3. Snježana Žigman, dipl. ing. građ.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Krapinsko-zagorske žuapnije
1. Ivan Ištok, dipl. ing. šum.
2. Dijana Klasić, dipl. ing. agr.
3. Ivana Piljek Miletić, dipl. ing. biol.
Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju
1. Silvija Horvat, dipl. ing. arh.
Upravni odjel za zaštitu okoliša
1. mr. sc. Stjepan Bručić, dipl. ing. građ.
2. Božica Rinkovec, dipl. ing. geot.
Zavod za javno zdravstvo
1. Ružica Cipriš, dr. med.
2. Božena Marković, dipl. ing. preh. tehn.
IX. Ličko-senjska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Stipe Mudrovčić, dipl. ing. građ.
2. Ante Pašalić, dipl. ing. arh.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Ličko-senjske županije
1. Jerko Kostelac, dipl. ing. šum.
Upravni odjel za graditeljstvo, zaštitu okoliša i prirode te komunalno gospodarstvo
1. Biserka Polić, dipl. ing.geogr.
2. Katica Prpić, ing. građ., dipl. ing. sig.
Zavod za javno zdravstvo
1. Danijela Ivšinović, dipl. ing. biotehn.
2. Jasmina Stilinović, dipl. ing. preh. tehn.
X. Međimurska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Jadranka Grgan-Makovec, dipl. ing. arh.
2. Dragomir Sutlar, dipl. ing. arh.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Međimurske županije
1. Siniša Golub, prof.
Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša
1. Stjepan Baranašić, dipl. ing. građ.
2. mr. sc. Sandra Golubić, dipl. ing. biotehn.
3. Lidija Bubanić, dipl. ing. arh.
XI. Osječko-baranjska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Oliver Grigić, dipl. ing. arh.
Javna ustanova Agencije za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Osječko-baranjske županije
1. Vinko Ljubičić, dipl. iur.
Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša
1. Jasna Gorupić, dipl. ing. kem. tehn.
2. Ranko Radunović, dipl. ing. arh.
Zavod za javno zdravstvo
1. dr. sc. Maja Miškulin, dr. med.
2. Vera Santo, dipl. ing. preh. tehn.
XII. Požeško-slavonska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Mladenko Soldo, dipl. ing. građ.
Zavod za javno zdravstvo
1. Vera Citković, dipl. ing. preh. tehn.
2. Zdravko Matić, dr. med.
3. Danica Mikšik, dipl. ing. preh. tehn.
4. Dinka Nakić, dr. med.
5. Ivanka Petrović, dipl. ing. med. biokem.
XIII. Primorsko-goranska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Duško Dobrila, dipl. ing. arh.
2. Mirjana Pavičić, dipl. ing. građ.
Javna ustanova Priroda
1. mr. sc. Gordana Pavoković, dipl. sanit. ing.
2. mr. sc. Marko Randić, dipl. ing. biol.
3. Sonja Šišić, dipl. oec.
Upravni odjel za graditeljstvo i zaštitu okoliša
1. mr. sc. Jelena Čanik, dipl. ing. met.
2. Darko Hlavica, dipl. ing. građ.
3. dr. sc. Koraljka Vahtar-Jurković, dipl. ing. građ.
Zavod za javno zdravstvo
1. doc. dr. sc. Ana Alebić-Juretić, dipl. ing. kem.
2. Dušanka Ćuzela-Bilać, dipl. ing. kem.
3. Marin Glad, dipl. sanit. ing.
4. Sandra Marinac-Pupovac, dipl. sanit. ing.
5. Željko Linšak, dipl. san. ing.
XIV. Sisačko-moslavačka županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Margita Malnar, dipl. ing. arh.
2. Novela Rimay, dipl. ing. arh.
3. Zdenko Sešo, dipl. ing. građ.
4. Valentina Šerbec, dipl. ing. arh.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Sisačko-moslavačke županije
1. Kata Benac, dipl. ing. agr.
2. Marija Vizner, dipl. ing. agr.
Upravni odjel za zaštitu okoliša i prirode
1. Blanka Bobetko-Majstorović, dipl. ing. biol.
2. Marija Smolčić, dipl. ing. metal.
3. Miljenko Ugarković, dipl. ing. biol.
Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo
1. Đurđica Brkić, dipl. ing. arh.
2. Ksenija Kajgana, dipl. ing. arh.
3. Ankica Stipanović, dipl. ing. agr.
4. Snježana Šlabek Ohman, dipl. ing. arh.
Zavod za javno zdravstvo
1. Svjetlana Ančić-Birač, dr. med.
2. mr. sc. Marica Kodrić-Šmit, dipl. ing.
XV. Splitsko-dalmatinska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Zoran Danilov, dipl. ing. arh.
2. Niko Mrčić, dipl. ing. arh.
3. Petar Matković, dipl. ing. arh.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Splitsko-dalmatinske županije
1. Ivan Gabelica, dipl. geogr.
2. Gvido Piasevoli, dipl. ing. biol.
Upravni odjel za zaštitu okoliša
1. Marija Vuković, dipl. ing. arh.
Upravni odjel za prostorno uređenje
1. Ana Krolo, dipl. ing. građ.
2. Sandra Maretić, dipl. ing. građ.
3. Mario Radevenjić, dipl. ing. građ.
Zavod za javno zdravstvo
1. mr. sc. Tina Dumanić
2. mr. sc. Ana Kovačić
3. mr. sc. Nenad Periš
4. Mirjana Poljak, dipl. ing.
5. Meri Prodan Bedalov, dr. med.
6. mr. sc. Jasmina Suton
7. doc. dr. sc. Nives Štambuk-Giljanović
XVI. Šibensko-kninska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Marko Čule, dipl. ing. građ.
2. Damir Lučev, dipl. ing. arh.
3. Irena Terzanović, dipl. ing. arh.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim područjima i drugim zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Šibensko-kninske županije
1. Anita Babačić Ajduk, dipl. ing. biol.
2. Hrvoje Zekanović, prof. geogr.
Upravni odjel za zaštitu okoliša i komunalne poslove
1. Tanja Gusić Dobra, dipl. ing. kem. tehn.
2. dr. sc. Živana Lambaša Belak, dipl. ing. biotehn.
Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju
1. Željko Šain, dipl. ing. arh.
Zavod za javno zdravstvo
1. Lidija Bujas, dipl. ing. biotehn.
2. Suzi Vatavuk, dr. med.
XVII. Varaždinska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Davorin Gregurinčić, dipl. ing. prom.
2. Višnja Jalušić, dipl. ing. arh.
3. Dubravka Komes-Jukić, dipl. ing. arh.
4. Tanja Martinec, dipl. ing. arh.
5. Melita Srpak, dipl. ing. agr.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Varaždinske županije
1. Alenka Car, dipl. ing. biol.
2. Sanja Kopjar, dipl. ing. agr.
Upravni odjel za zaštitu okoliša i komunalno gospodarstvo
1. mr. sc. Ivan Biškup, dipl. ecc.
2. Ivana Dukši, dipl. ing. biol.
3. mr. sc. Tomislav Jarmić, dipl. ing. el.
4. Natalija Ježek Dimitrov, dipl. ing. kraj. arh.
5. dr. sc. Nevenka Krklec, dipl. ing. geol.
Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo
1. Damir Pizek, dipl. ing. građ.
Upravni odjel za poljoprivredu, šumarstvo i lovno gospodarstvo
1. Dragutin Vincek, dipl. ing. agr.
Zavod za javno zdravstvo
1. mr. sc. Marija Đolonga, dipl. ing. biol.
2. mr. sc. Vesna Matijević-Kušter, dipl. ing. biotehn.
3. Irena Tomiek, dipl. ing. preh. tehn.
XVIII. Virovitičko-podravska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Jasna Baranjec Keserica, dipl. ing. arh.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Virovitičko-podravske županije
1. mr. sc. Mirjana Kepec, dipl. ing. preh. tehn.
Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo, komunalne poslove i zaštitu okoliša
1. Zlata Karlović, dipl. ing. biol.
2. Dubravka Repić, dipl. ing. preh. tehn.
3. Iva Šarić-Srzić, dipl. ing. građ.
Zavod za javno zdravstvo
1. Mirjana Špehar, dipl. ing. med. biokem.
XIX. Vukovarsko-srijemska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Vesna Premuž-Štajcer, dipl. ing. arh.
2. Tamara Šarić, dipl. ing. građ.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Vukovarsko-srijemske županije
1. Pavao Dragičević, dipl. ing. agr.
2. Nikola Križanac, dipl. ing. agr.
Zavod za javno zdravstvo
1. Ankica Ilić, dr. med.
2. Kata Krešić, dr. med.
3. Daniel Lipovčević, dr. med.
4. Kruno Sokol, dr. med.
XX. Zadarska županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Nives Kozulić, dipl. ing. arh.
2. Igor Ramov, dipl. ing. teh.
3. Nevena Rosan, dipl. ing. arh.
4. Marija Uglešić, dipl. ing. građ.
Javna ustanova za upravljanje zaštićenim dijelovima prirode na području Zadarske županije
1. Morana Babajko, dipl. ing. biol.
Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove
1. Josip Matić, dipl. iur.
2. Olivio Meštrović, dipl. ing. geod.
Zavod za javno zdravstvo
1. Andreja Babin, dipl. ing. biotehn.
2. mr. sc. Zlata Dmitrović, dipl. ing. kem.
3. Nives Eleršek, dipl. ing. biotehn.
4. mr. sc. Judita Grzunov, dipl. ing. biotehn.
5. Ivan Ivić, dipl. ing. kem. tehn.
6. dr. sc. Marijana Matek Sarić, dipl. ing. biotehn.
7. Anita Peraić, dipl. ing. biotehn.
8. mr. sc. Danijela Peroš-Pucar, dipl. ing. biol.
9. Benito Pucar, dipl. ing. biotehn.
10. Jadranka Šangulin, prof. biol. i kem.
XXI. Zagrebačka županija:
Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje
1. Zlatko Dražetić, dipl. ing. arh.
2. Andrea Galić, dipl. ing. građ.
3. Željka Kučinić, dipl. ing. arh.
4. Marija Pavić, dipl. ing. arh.
5. Melita Sabranović, dipl. ing. arh.
6. Zoran Tonković, prof. geogr.
Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša
1. Željka Abramović, dipl. ing. arh.
 
XXII. Predstavnici jedinica lokalne samouprave imenovani od strane gradova i općina, odnosno gradonačelnici i njihovi zamjenici te općinski načelnici i njihovi zamjenici te općinski načelnici i njihovi zamjenici ukoliko nisu imenovani predstavnici jedinice lokalne samouprave
 
II.
Ovaj Popis se primjenjuje od dana kada je utvrđen.
S danom utvrđivanja ovoga Popisa ne primjenjuje se Popis osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike Povjerenstva u postupku procjene utjecaja zahvata na okoliš kojega je ministrica zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva utvrdila 5. veljače 2008. godine, a objavljen je u »Narodnim novinama« br. 23/08.
 

TEKST KOJI NIJE UŠAO U PROČIŠĆENI TEKST

 

IZMJENE I DOPUNE POPISA OSOBA KOJE SE MOGU IMENOVATI ZA ČLANOVE I ZAMJENIKE POVJERENSTVA U POSTUPCIMA STRATEŠKE PROCJENE, PROCJENE UTJECAJA ZAHVATA NA OKOLIŠ I UTVRĐIVANJA OBJEDINJENIH UVJETA ZAŠTITE OKOLIŠA

 

(„Narodne novine“, broj 65/12 od 13.06.2012.)

 

I.

Za članove i zamjenike povjerenstava u postupcima strateške procjene utjecaja plana i programa na okoliš, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša mogu se imenovati osobe:

 

ZNANSTVENI I STRUČNI DJELATNICI:

 

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. Dora Tomić, mag. ing. krajobrazne arh.

2. Goran Andlar, mag. ing. krajobrazne arh.

 

Brodarski institut, Zagreb

1. dr. sc. Vladimir Pašagić, dipl. ing. fiz.

 

Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Željko Tomšić

2. prof. dr. sc. Igor Kuzle

3. doc. dr. sc. Mario Vašak

4. prof. dr. sc. Željko Ban

5. prof. dr. sc. Tomislav Tomiša

6. doc. dr. sc. Marko Delimar

7. doc. dr. sc. Juraj Havelka

8. prof. dr. sc. Kristian Jambrošić

 

Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Stanislav Kurajica

2. dr. sc. Bruno Zelić

 

Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Hrvoje Juretić, dipl. ing.

2. dr. sc. Slaven Dobrović, dipl. ing.

3. dr. sc. Davor Ljubas, dipl. ing.

4. dr. sc. Daniel Rolph Schneider, dipl. ing.

 

Geotehnički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Vladimir Patrčević, dipl. ing. građ.

2. dr. sc. Sanja Kapelj, dipl. ing. geol.

3. Hrvoje Meaški dipl. ing. geol.

4. dr. sc. Dinko Vujević, dipl. ing. kem. tehn.

5. dr. sc. Igor Petrović, dipl. ing. geoteh.

6. dr. sc. Aleksandra Anić Vučinić, dipl. ing. prehr. teh.

 

Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci

1. dr. sc. Ivica Kožar, dipl. ing. građ.

2. dr. sc. Barbara Karleuša, dipl. ing. građ.

3. mr. sc. Josip Rubinić, dipl. ing. građ.

4. dr. sc. Čedomir Benac, dipl. ing. geol.

5. prof. dr. sc. Mate Sršen

6. prof. dr. sc. Diana Car-Pušić

 

Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Željka Barbarić-Mikočević

2. dr. sc. Ivana Bolanča Mirković

 

Institut Ruđer Bošković, Zagreb

1. dr. sc. Željko Grahek

2. dr. sc. Damir Kapetanović

3. dr. sc. Milivoj Kuzmić

4. dr. sc. Marina Mlakar

5. dr. sc. Marta Plavšić

6. dr. sc. Martina Rožmarić Mačefat

7. dr. sc. Suzana Šegota

 

Poljoprivredni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

1. prof. dr. sc. Darko Kiš

 

Pomorski fakultet Sveučilišta u Rijeci

1. prof. dr. sc. Axel Luttenberger, dipl. iur.

 

Prehrambeno-biotehnološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. dr. sc. Ivan Mijatović

2. dr. sc. Damir Ježek

3. dr. sc. Tibela Landeka Dragičević

4. dr. sc. Marin Matošić

 

Prehrambeno-tehnološki fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

1. dr. sc. Marina Tišma

2. dr. sc. Natalija Velić

 

Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Toni Nikolić

2. prof. dr. sc. Mirjana Pavlica

3. prof. dr. sc. Zlatko Mihaljević

4. doc. dr. sc. Vesna Benković

 

Rudarsko-geološko-naftni fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Zoran Nakić, dipl. ing. geol.

 

Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Željko Španjol

2. doc. dr. sc. Damir Barčić

3. dr. sc. Roman Rosavec

 

Tehnički fakultet Sveučilišta u Rijeci

1. dr. sc. Zmagoslav Prelec, dipl. ing. stroj.

2. dr. sc. Julijan Dobrinić, prof. mat. i fizike

 

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu

1. prof. dr. sc. Tomislav Dobranić, dr. med. vet.

2. prof. dr. sc. Damir Mihelić, dr. med. vet.

3. prof. dr. sc. Đuro Huber, dr. med. vet.

4. prof. dr. sc. Ksenija Vlahović, dr. med. vet.

5. prof. dr. sc. Nenad Turk, dr. med. vet.

6. prof. dr. sc. Marko Samardžija, dr. med. vet.

7. prof. dr. sc. Željko Pavičić, dr. med. vet.

8. prof. dr. sc. Željka Matašin, dr. med. vet.

9. prof. dr. sc. Zdravko Janicki, dr. med. vet.

10. prof. dr. sc. Emil Srebočan, dr. med. vet.

11. prof. dr. sc. Goran Bačić, dr. med. vet.

12. prof. dr. sc. Željko Mikulec, dr. med. vet.

13. doc. dr. sc. Vesna Dobranić, dr. med. vet.

 

STRUČNJACI:

1. prof. dr. sc. Ivo Uglešić, dipl. ing.

2. mr. sc. Gorana Ćosić-Flajsig

3. Gordana Božić Goldstein, prof. pov. umj.

4. Radenko Deželić, dipl. ing. biol.

 

PREDSTAVNICI TIJELA I/ILI OSOBA ODREĐENIH POSEBNIM PROPISOM:

 

I. Ministarstvo zaštite okoliša i prirode:

 

Sektor za procjenu okoliša i industrijsko onečišćenje

1. Domagoj Stjepan Krnjak, prof. biol.

2. Nikolina Stapar, dipl. ing. ur. kraj.

3. Matej Majdenić, mag. geog.

4. Željko Krevzelj, mag. ing. oecoing.

5. Daniela Beroš, dipl. kem. ing.

6. Tanja Šinko, dipl. ing. biol.

 

Sektor za atmosferu, more i tlo

1. Mario Stipetić, dipl. ing. rud.

2. Višnja Grgasović, dipl. ing. geol.

3. Madlena Ožanić, dipl. ing. geol.

4. Melita Zdilar, prof. geogr.

5. Snježana Iličić, dipl. ing. agr.

6. Barbara Škevin Ivošević, dipl. sanit. ing.

7. Sandra Trošelj Stanišić, dipl. ing. biol.

8. Sandra Krmpotić, dipl. ing. šum.

9. Gordan Došen, dipl. ing. preh. teh.

 

Sektor za održivi razvoj

1. Željko Stošić, dipl. ing. prehr. tehn.

2. Merica Čarija, dipl. ing. kem. tehn.

3. Suzana Selak, dipl. ing. prehr. tehn.

4. Tihana Ceković, prof. geog.

5. Virna Milinov, dipl. ing. prehr. tehn.

6. Gordana Vešligaj, dipl. ing. biol.

7. Ivana Husnjak, prof. biol.

8. Darko Horvat, dr. vet. med.

9. dr. sc. Sandra Šubašić, dipl. ing. prehr. tehn.

10. Jasna Okanović, dipl. ing. kem. tehn.

 

Uprava za zaštitu prirode

1. mr. sc. Iva Antolić, dipl. ing. biol.

2. Mila Lončar, dipl. ing. biol.

3. Ana Tomašić, prof. geogr.

 

II. Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja:

 

1. Ines Androić Brajčić, dipl. ing. arh.

2. Tihana Matota, dipl. ing. arh.

3. Dantea Krnčević Šarac, dipl. ing. arh.

4. Sanja Štok, dipl. ing. arh.

5. Sandra Momčilović, dipl. ing. arh.

6. Nataša Rauch, dipl. ing. arh.

 

III. Ministarstvo kulture

 

Konzervatorski odjel u Gospiću

1. Dalibor Šušnjić, dipl. arheolog

2. Nediljko Vančo, dipl. povjesničar umjetnosti

 

Konzervatorski odjel u Karlovcu

1. Davor Trupković, dipl. ing. arh.

 

Konzervatorski odjel u Krapini

1. Sanda Zenko, dipl. ing. arh.

 

Konzervatorski odjel u Osijeku

1. Anamarija Ramač, dipl. ing. arh.

 

Konzervatorski odjel u Puli

1. Martina Barada, dipl. arheol.

2. Nevenka Šuran Marinčić, dipl. ing. arh.

3. Marko Uhač, dipl. arheol. i prof. geog.

 

Konzervatorski odjel u Splitu

1. dr. sc. Ambroz Tudor, dipl. povj. umjetnosti i povijesti

 

Konzervatorski odjel u Trogiru

1. dr. sc. Miroslav Katić

 

Konzervatorski odjel u Vukovaru

1. Marko Mikolašević, dipl. arheolog i dipl. povj. umj.

 

Konzervatorski odjel u Zadru

1. Leposlava Petri, dipl. ing. arh.

 

IV. Ministarstvo poljoprivrede:

 

Uprava ruralnog razvoja, EU i međunarodne suradnje

1. Željko Herner

2. Branka Palčić

 

Uprava veterinarstva

1. Vlatka Tomašić, dr. vet. med

 

Uprava vodnoga gospodarstva

1. Ružica Drmić, dipl. ing. građ.

 

Uprava za ribarstvo

1. Božena Vidović

 

V. Ministarstvo pomorstva, prometa i infrastrukture:

 

1. dr. sc. Darko Glažar, dipl. ing. kap.

2. kap. Boris Matošić, dipl. ing. pomorskog prometa

3. Željana Skazlić, dipl. ing. građ.

 

VI. Ministarstvo gospodarstva:

 

1. Ivana Koletić, dipl. ing. geol.

 

VIII. Ministarstvo unutarnjih poslova:

 

Policijska uprava bjelovarsko-bilogorska

1. Marijan Križić, dipl. ing. stroj.

2. Tomislav Ostović, dipl. ing. stroj.

 

Policijska uprava brodsko-posavska

1. Ivica Vučinić, dipl. ing. stroj.

2. Saša Kramarić, dipl. ing. agr.

 

Policijska uprava dubrovačko-neretvanska

1. Božidar Benić

2. Nado Vlahović

 

Policijska uprava istarska

1. Robi Belušić, dipl. ing. el.

2. Moreno Kanciani, dipl. ing. str.

 

Policijska uprava karlovačka

1. Marija Pentek, dipl. ing. brodograd.

2. Marin Mejašić, dipl. ing.

 

Policijska uprava koprivničko-križevačka

1. Mirko Krajina, mag. sigurnosti

2. Mladen Jakupčić, dipl. ing. sigurnosti

 

Policijska uprava krapinsko-zagorska

1. Gordan Zorko, dipl. ing. sigurnosti

2. Branko Vidović, dipl. ing. sigurnosti

 

Policijska uprava ličko-senjska

1. Ana Štampar, dipl. ing. prometa

 

Policijska uprava međimurska

2. Ivan Novak, dipl.kriminalist, dipl. ing. sig.

3. Tatjana Babić, dipl. ing. drvne tehnologije

 

Policijska uprava osječko-baranjska

1. Antun Smolčić, prof. kem. i biol.

2. Davor Majetić, dipl. ing. elektrotehnike

 

Policijska uprava požeško-slavonska

1. Drago Matijević, dipl. ing. prehrambene tehnologije

2. Davor Paškvan, dipl. ing. stroj.

 

Policijska uprava primorsko-goranska

1. Rajko Forempoher, dipl. ing. strojarstva

2. Božidar Šutalo, dipl. ing. strojarstva

 

Policijska uprava sisačko-moslavačka

1. Damir Mesec, dipl. ing. elektrotehnike

2. Željko Vazdar, dipl. ing. naftnog rudarstva

 

Policijska uprava splitsko-dalmatinska

1. Miranda Kulišić, dipl. ing. kem. tehn.

2. Željko Smajić, dipl. ing. sig.

 

Policijska uprava šibensko-kninska

1. Dragan Njegić, dipl. ing. elektrotehnike

2. Siniša Grubišić, dipl. ing. str.

 

Policijska uprava varaždinska

1. Damir Brezovec, dipl. ing. elektrotehnike

2. Ivan Kutnjak, dipl. ing. sigurnosti

 

Policijska uprava virovitičko-podravska

1. Darko Mikolić, dipl. ing. sigurnosti

2. Josip Bićanić, dipl. ing. str.

 

Policijska uprava vukovarsko-srijemska

1. Ivan Dominković, dipl. ing. sig.

2. Mato Jelušić, dipl. ing. sig.

 

Policijska uprava zadarska

1. Igor Gulan, dipl. ing. kem. tehn.

2. Bruno Šuta, dipl. ing. kem. tehn.

 

Policijska uprava zagrebačka

1. Davor Kadojić Balaško, dipl. ing. elektrotehnike

2. Stjepan Fišter, dipl. ing. građ.

 

IX. Ministarstvo zdravlja:

 

1. Anđa Puljiz, dipl. san. ing.

 

X. Hrvatske vode:

 

1. Jasmina Antolić, dipl. ing. preh. tehnologije

2. Darko Barbalić, dipl. ing. građ.

3. mr. sc. Sanja Barbalić, dipl. ing. građ.

4. dr. sc. Danko Biondić, dipl. ing. građ.

5. Lana Bratinčević, dipl. ing. tekst-tehn.

6. Alan Cibilić, dipl. ing. građ.

7. mr. sc. Daria Čupić, dipl. ing. geol.

8. Marko Ćorić, dipl. ing. proiz.

9. Alenka Drenški, ing. građ.

10. Jasmina Getto-Bosnić, dipl. ing. građ.

11. Vlado Glavica, ing. građ.

12. Davor Kolić, dipl. ing. geol.

13. Iva Kuzmanić, dipl. ing. građ.

14. Zoran Marković, struč. spec. ing. aeidf.

15. Miroslav Matković, dipl. ing. građ.

16. Đorđa Medić, dipl. ing. kem.

17. Tina Miholić, dipl. ing. biol.

18. Linda Palošek, dipl. ing. kem. teh.

19. Dubravko Plander, ing. građ.

20. Ljubica Pojatina-Basta, dipl. ing. biol.

21. Katarina Sedlar Sreš, prof. kem.

22. Marija Šikorinja, dipl. ing. biol.

23. Sandra Šturlan Popović, dipl. ing. građ.

24. Alena Vlasić, dipl. ing. bioteh.

 

XI. Hrvatski hidrografski institut:

 

1. doc. dr. sc. Zvonko Gržetić, dipl. ing. kem.

2. mr. sc. Kruno Škaro, prof. geol. i geog.

 

XII. Hrvatske šume d.o.o.:

 

1. mr. Jasna Molc, dipl. ing. šum.

2. Ljerka Dekanić, dipl. ing. šum.

3. Nataša Rap, dipl. ing. šum.

4. Zorislav Kajtar, dipl. ing. šum.

5. Damir Jelić, dipl. ing. šum.

6. Tatjana Kravaica, dipl. ing. šum.

7. Anamarija Petranović, dipl. ing. šum.

 

XIII. Hrvatski geološki institut:

 

1. dr. sc. Tonći Grgasović, geologija

2. dr. sc. Josip Terzić, hidrogeologija

3. dr. sc. Davor Pollak, inženjerska geologija

4. Željko Dedić, mineralne sirovine

 

XIV. Hrvatski zavod za javno zdravstvo:

 

1. dr. sc. Željko Dadić

2. dr. sc. Magdalena Ujević

3. Goranka Petrović, dr. med.

 

XV. Državni hidrometeorološki zavod:

 

1. dr. sc. Cleo Kosanović

2. dr. sc. Branka Ivančan-Picek

3. dr. sc. Krešo Panđić

4. dr. sc. Vlasta Tutiš

 

XVII. Hrvatski zavod za toksikologiju i antidoping:

 

1. Zdravko Lovrić, dipl. ing.

2. Alka Wolf Čoporda, dipl. ing. med. biokem., spec. toksikologije

3. dr. sc. prim. Zoran Manojlović

 

XVIII. Državni zavod za radiološku i nuklearnu sigurnost:

 

1. mr. sc. Saša Medaković, dipl. ing. elektrotehnike

2. Ivana Kralik, dipl. ing. fizike

3. dr. sc. Sanja Krča, dipl. ing. biol.

4. Dejan Trifunović, dipl. ing. fizike

 

XX. Hrvatski šumarski institut

 

1. dr. sc. Dijana Vuletić

2. dr. sc. Dinka Matošević

 

XXI. Institut prometa i veza

 

1. mr. sc. Predrag Brlek, dipl. ing.

 

XXII. Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada

 

1. dr. sc. Vladimira Vađić, dipl. ing. kem.

2. dr. sc. Gordana Pehnec, dipl. ing. kem.

 

XXIII. Institut za turizam

 

1. dr. sc. Hrvoje Carić, dipl. ing. biol.

 

XXIV. Ekonomski institut, Zagreb

 

1. dr. sc. Željka Kordej-De Villa

 

XXV. Institut za arheologiju

 

1. dr. sc. Vlasta Begović

2. dr. sc. Marko Dizdar

3. dr. sc. Snježana Karavanić

4. dr. sc. Goranka Lipovac Vrkljan

5. dr. sc. Zorko Marković

6. dr. sc. Tajana Sekelj Ivančan

7. dr. sc. Željko Tomičić

8. dr. sc. Tatjana Tkalčec

9. dr. sc. Daria Ložnjak Dizdar

10. dr. sc. Hrvoje Kalafatić

11. dr. sc. Kristina Jelinčić

 

XXVI. Institut za elektroprivredu i energetiku d.d.

 

1. Renata Vidaković Šutić, dipl. ing. građ.

 

XXVII. Javne ustanove za upravljanje nacionalnim parkovima:

 

Javna ustanova Nacionalni park Brijuni

1. Sandro Dujmović, dipl. ing. bio.

 

Javna ustanova Nacionalni park Paklenica

1. Natalija Andačić, prof. geog.

 

Javna ustanova Nacionalni park Plitvička jezera

1. Andrijana Brozinčević, mag. ing. bioproc.

2. Maja Vurnek, dipl. ing. bio.

 

Javna ustanova Nacionalni park Sjeverni Velebit

1. mr. sc. Dubravka Kljajo, dipl. ing. geol.

2. Irena Glavičić Sertić, dipl. oec.

3. Irena Krušić, dipl. ing. šum.

4. Tea Šilić, dipl. ing. biol.-ekol.

 

XXVIII. Javne ustanove za upravljanje parkovima prirode:

 

Javna ustanova Park prirode Biokovo

1. Ksenija Protrka, prof. geol. i geog.

2. Slavo Jakša, prof. geog. i pov.

3. Hrvoje Škrabić, dipl. ing. geol.

 

Javna ustanova Park prirode Papuk

1. dr. sc. Ivica Samarđić, dipl. ing. šum.

2. Goran Pavić, dipl. ing. geol.

 

Javna ustanova Park prirode Telašćica

1. Nikolina Baković, dipl. ing. bio.-eko.

2. Milena Ramov, dipl. ing. bio.-eko. mora

3. Danijel Milić, dipl. ing. agr.

 

Javna ustanova Park prirode Učka

1. Egon Vasilić, univ. dipl. polit.

2. Marta Blažević, mag. biol.

 

Javna ustanova Park prirode Vransko jezero

1. Ana Katalinić, dipl. ing. bio.-eko. i molekularne bio.

2. Maja Ćuže Denona, dipl. ing. bio. eko.

 

Javna ustanova Park prirode Žumberak-Samoborsko gorje

1. Tatjana Vujnović

 

XXII. Državni zavod za zaštitu prirode:

 

1. Davorin Marković, dipl. ing. biol.

2. Luka Katušić, dipl. ing. biol.

 

XXIII. Ravnatelj županijskog zavoda (tijela) za prostorno uređenje, odnosno ravnatelj nadležnog zavoda (tijela) za prostorno uređenje Grada Zagreba

 

XXIV. Čelnik upravnog tijela županije koje obavlja poslove zaštite okoliša, odnosno čelnik upravnog tijela Grada Zagreba koje obavlja poslove zaštite Zagreba koji obavlja poslove zaštite okoliša

 

PREDSTAVNICI JEDINICA LOKALNE I PODRUČNE (REGIONALNE) SAMOUPRAVE:

 

I. Bjelovarsko-bilogorska županija:

 

Upravni odjel za graditeljstvo i komunalnu infrastrukturu

1. Zoran Preskočil, mag. ing. geoing., mag. ing. aedif.

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Ana Grbić, dipl. ing. biol.

2. Vesna Crnić Antolić, dipl. ing. preh. tehn.

 

III. Dubrovačko-neretvanska županija:

 

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Marina Stenek, dipl. ing. bio.

 

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima dubrovačko-neretvanske županije

1. Marojica Radonić

 

Upravni odjel za prostorno uređenje i gradnju i zaštitu okoliša

1. Nikolina Šišić, dipl. iur.

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Dolores Grilec, dipl. ing. kem.

2. Marija Jadrušić, dipl. ing. med. biochem.

 

IV. Grad Zagreb:

 

Gradski ured za prostorno uređenje, izgradnju Grada, graditeljstvo, komunalne poslove i promet

 

1. Goran Mazija, dipl. ing.

 

Gradski zavod za zaštitu spomenika kulture i prirode

1. Željka Staničić, dipl. ing. agr.

2. Vjeran Majnarić, dipl. ing. šum.

 

Zavod za javno zdravstvo »Dr. Andrija Štampar«

1. dr. sc. Barbara Stjepanović, dipl. ing. biol.

2. dr. sc. Sandra Šikić, dipl. ing. kem.

3. dr. sc. Sonja Tolić, dipl. ing. kem.

4. dr. sc. Adela Krivohlavek, dipl. ing. kem.

5. Ivana Hrga, dipl. ing. stroj.

 

V. Istarska županija:

 

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Zagorka Schifflin dipl. ing. arh.

 

Upravni odjel za održivi razvoj

1. Bruno Kostelić, univ. spec. ekoing.

2. Mirko Radolović, dipl. ing. bio.

 

VI. Karlovačka županija:

 

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Mario Kečkeš, dipl. ing. arh.

2. Boris Simić, dipl. ing. građ.

3. Janja Furač, mag. ing. traff.

4. Zlatko Cindrić, dipl. ing. biol. s ekol.

 

Upravni odjel za prostorno uređenje, građenje i zaštitu okoliša

1. Slavko Marinič, dipl. ing. arh.

2. Marinko Maradin, dipl. ing. arh.

3. Darko Karas, dipl. ing. građ.

 

VII. Koprivničko-križevačka županija:

 

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima koprivničko-križevačke županije

1. Marta Lenac, dipl. ing. kem.

 

VIII. Krapinsko-zagorska županija:

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Biserka Petrovečki, dipl. ing.

2. Diana Graovac, dipl. ing. kem.

 

XII. Požeško-slavonska županija:

 

Upravni odjel za gospodarstvo i graditeljstvo

1. Branka Kuba, dipl. oec.

2. Renata Obradović, dipl. oec.

 

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim područjem požeško-slavonske županije

1. mr. sc. Tomislav Crnjac, dr. vet.med.

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Ante Vitalia, dr. med.

2. Jasmina Kovačević, dr. med., spec. javnog zdravstva

 

XIII. Primorsko-goranska županija:

 

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Vedran Radić, dipl. ing. građ.

 

Javna ustanova Priroda

1. Marko Modrić, dipl. ing. šum.

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Goran Crvelin, dipl. san. ing.

 

XIV. Sisačko-moslavačka županija:

 

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Darko Bohatka, dipl. ing. polj.

2. Ivan Talijan, dipl. ing. prom.

 

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima sisačko-moslavačke županije

1. Dragica Vugić, dipl. ing. bio.

 

Upravni odjel za zaštitu okoliša i prirode

1. Nada Škrinjarić, dipl. ing. šum.

 

Upravni odjel za prostorno uređenje i graditeljstvo

1. Krešimir Jugović, dipl. ing. građ.

2. Edo Tomić, struč. spec. ing. aedif.

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Andrea Bednjički, dipl. ing. kem.

 

XV. Splitsko-dalmatinska županija:

 

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima splitsko-dalmatinske županije

1. Zora Kažimir, mag. bioteh.

 

Upravni odjel za zaštitu okoliša

1. Tea Gluhak Cvitković, mag. oceanografije

 

XVI. Šibensko-kninska županija:

 

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim područjima i drugim zaštićenim prirodnim vrijednostima šibensko-kninske županije

1. Tina Dragutin, mag. bio.

 

Upravni odjel za zaštitu okoliša i komunalne poslove

1. dr. sc. Sanja Slavica Matešić, dipl. ing. kem. tehn.

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Branka Unić Klarin, dipl. ing. biotehn.

2. Ana Lokas, dipl. ing. biotehn.

3. Željko Huljev, dr. med.

 

XVII. Varaždinska županija:

 

Upravni odjel za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša

1. Mario Sačić, mag. ing. aedif.

2. Dubravka Horvat Đurkan, dipl. ing. građ.

 

Zavod za javno zdravstvo

1. Franciska Lančić, dr. med.

2. Renata Zidarić, dipl. ing. sigurnosti

 

XVIII. Virovitičko-podravska županija:

 

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Slobodanka Janeš, dipl. ing. geoteh.

 

XIX. Vukovarsko-srijemska županija:

 

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima vukovarsko-srijemske županije

1. Mario Raguž, dipl. ing.

 

Upravi odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša

1. Silvana Tvrz, dipl. ing. građ.

2. Nataša Radojčić, dipl. ing. biol.

 

XX. Zadarska županija:

 

Javna ustanova Zavod za prostorno uređenje

1. Enea Bajlo, dipl. ing. građ.

2. Stjepan Gverić, prof. eng. jezika i geografije

 

XXI. Zagrebačka županija:

 

Upravni odjel za prostorno uređenje, gradnju i zaštitu okoliša

1. Dragutin Stopić, dipl. ing. građ.

2. Tomislav Fratrić, dr. vet. med.

 

XXII. Predstavnici jedinica lokalne samouprave imenovani od strane gradova i općina, odnosno gradonačelnici i njihovi zamjenici te općinski načelnici i njihovi zamjenici te općinski načelnici i njihovi zamjenici ukoliko nisu imenovani predstavnici jedinice lokalne samouprave.

 

II.

Ove Izmjene i dopune Popisa osoba koje se mogu imenovati za članove i zamjenike povjerenstva u postupcima strateške procjene, procjene utjecaja zahvata na okoliš i utvrđivanja objedinjenih uvjeta zaštite okoliša primjenjuju se od dana kada su utvrđene.