Upravni odbor Hrvatske gospodarske komore, povodom prijedloga predsjednika Centra za mirenje pri Hrvatskoj gospodarskoj komori koji se temelji na članku 11.,stavak 2. Pravilnika o mirenju Centra za mirenje pri Hrvatskoj gospodarskoj komori(»Narodne novine« broj 140/2009), potvrdio je 15. 3. 2010. godine
 
LISTA IZMIRITELJA CENTRA ZA MIRENJE PRI HRVATSKOJ GOSPODARSKOJ KOMORI
 
(Urednički pročišćeni tekst, „Narodne novine“, broj 34/10, 48/11 i 155/13)

1. Aralica Martinović Gorana, sudac, Trgovački sud u Zagrebu, Amruševa 2/II, Zagreb
2. Arambašić Vjenceslav, savjetnik, Ured javne bilježnice Biserke Arambašić, Kapucinska 17, Osijek
3. Babić dr. sc. Davor, docent, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb
4. Babić Snježana, dipl. iur., viši stručni suradnik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Osijek, Europske avenije 13, Osijek
5. Bakanji Nenad, direktor projekata, Agorkor d.d., Trg D. Petrovića 3, Zagreb
6. Balić Đorđe, ing. građ., direktor, Tijana d.o.o., Vijenac I. Meštrovića 38/2, Osijek
7. Barbić dr. sc. Jakša, akademik, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb
8. Begović mr. sc. Vitomir, predstojnik, Ured za socijalno partnerstvo u RH, Mesnička 23, Zagreb
9. Bek Branka, dipl. iur., načelnik odjela pravnih i općih poslova, Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje, Područna služba u Puli, Trg Portarata 3, Pula,
10. Belajdžić Ljiljana, dipl. ing., Institut IGH d.d. Zagreb, J. Rakuše 1, Zagreb
11. Bele Mladen, odvjetnik, Đorđićeva 23/II, Zagreb
12. Berković Vinko, dipl.iur. HT – Hrvatske telekomunikacije d.d., Savska cesta 32, Zagreb
13. Bilić Vanja, odvjetnik, Gajeva 27, Zagreb
14. Blažević mr. sc. Borislav, sudac, Visoki trgovački sud Republike Hrvatske, Berislavićeva 11, Zagreb
15. Bodiroga-Vukobrat dr. sc. Nada, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hahlić 6, Rijeka
16. Boić Vitomir, predsjednik suda, Županijski sud u Velikoj Gorici, Kneza Branimira 1, Velika Gorica
17. Brusić mr. sc. Anny, direktor Udruge malih i srednjih poduzeća, Hrvatska udruga poslodavaca, Pavla Hatza 12, Zagreb
18. Buklijaš dr. sc. Boris, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu, Domovinskog rata 8, Split
19. Cesarec Čedomil, dipl. ing. strojarstva, predsjednik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Varaždin, F. Prešerna 19, Varaždin
20. Čizmić dr. sc. Jozo, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu, Ulica Domovinskog rata 8, Split
21. Čulinović-Herc dr. sc. Edita, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hahlić 6, Rijeka
22. Deladio Draženka, sudac, Trgovački sud u Zagrebu, Petrinjska 8, Zagreb
23. Dika dr. sc. Mihajlo, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 3, Zagreb
24. Dobrić mr. sc. Slaven, član Uprave, Allianz Zagreb d. d., Selska cesta 136-138, Zagreb
25. Drago dr. sc. Pavić, profesor, Skradinska 7, Split
26. Đurinek Vragotuk Tea, dipl. iur., pravni savjetnik, Erste & Steiermarkische Bank d.d., Ivana Lučića 2, Zagreb
27. Feuš Vlasta, sudac, Općinski građanski sud u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 84, Zagreb
28. Flack-Makitan Ksenija, sudac, Trgovački sud u Varaždinu, Braće Radić 2, Varaždin
29. Garašić dr. sc. Jasna, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb
30. Giunio mr. sc. Miljenko, predsjednik Udruge, Udruga pravnika u gospodarstvu, Republike Austrije 25, Zagreb
31. Gliha dr. sc. Igor, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 3, Zagreb
32. Gorenc dr. sc. Vilim, profesor u mirovini, Radovanići 17, Bregana
33. Gotovac mr. sc. Viktor, asistent, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb
34. Gović Iris, sudac, Općinski građanski sud u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 84, Zagreb
35. Grković Ivo, samostalni savjetnik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Dubrovnik, P. Čingrije 6, Dubrovnik
36. Grospić-Ivasović Nika, sudac, Općinski građanski sud u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 84, Zagreb
37. Grotić-Samaržija Vlatka, viši stručni suradnik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Koprivnica, Josipa Vargovića 1/I, Koprivnica
38. Herman Jadranka, sudac, Trgovački sud u Osijeku, Zagrebačka 2, Osijek
39. Hučera Tanja, sudac, koordinator za mirenje pri Općinskom građanskom sudu u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 84, Zagreb
40. Huđek Helena, odvjetnik, P. Berislavićeva 20, Zagreb
41. Jaklin-Majetić Jasna, dipl. iur., predsjednik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Pula, Carrarina 5, Pula
42. Jakovina Dražen, sudac, Županijski sud u Zagrebu, Trg N. Šubića Zrinskog 5, Zagreb
43. Jelčić mr. sc. Olga, sudac u mirovini, Stjepana Radića 2, Zadar
44. Jelinić dr. sc. Srećko, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Osijeku, S. Radića 13, Osijek
45. Josipović dr. sc. Tatjana, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 3, Zagreb
46. Jug mr. sc. Jadranko, sudac Vrhovnog suda RH, Trg N. Š. Zrinskog 3, Zagreb
47. Jukica Damir, umirovljenik, Trebež 2, Zagreb
48. Jurić Sanja, odvjetnik, Jurić & Partneri j.t.d., Budmanijeva 5, Zagreb
49. Jurinić mr. sc. Josipa, glavni pravni savjetnik, Ericsson Nikola Tesla d.d., Krapinska 45, Zagreb
50. Kaleb mr. sc. Zorislav, sudac, Općinski kazneni sud u Zagrebu, Ilica 207, Zagreb
51. Kaleb Pražetina Renata, sudac, Općinski kazneni sud u Zagrebu, Ilica 207, Zagreb
52. Kemec Nada, dipl.iur., javni bilježnik, Trg pobjede 22, Slavonski brod
53. Kezele Kokorić Zdravka, dipl. iur., tajnik, Sud časti pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, Rooseveltov trg 2, Zagreb
54. Kirinčić Smiljan, odvjetnik, Barčićeva 15, Rijeka
55. Klarić dr. sc. Petar, profesor u mirovini, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 3, Zagreb
56. Kolesar Suzana, dipl. iur., tajnik Suda časti i Centra za mirenje, Hrvatska obrtnička komora Ilica 49/2, Zagreb
57. Kontrec Damir, sudac, Županijski sud u Varaždinu, Braće Radić 2, Varaždin
58. Košec Mirjana, dipl. oec., tajnik, Centar za mirenje pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, Rooseveltov trg 2, Zagreb
59. Košir-Skračić Renata, sudac, Općinski građanski sud u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 84
60. Kotarski Višnja, odvjetnik, Odvjetnički ured Kotarski, Huzjanova 22, Zagreb
61. Kovačec Ivan, direktor, Tehničar-copyservis d.o.o., Kranjčevićeva 25, Zagreb
62. Kovačević Ines, sudac, Općinski građanski sud u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 84, Zagreb
63. Kralj Miliša Marina, dipl. iur., član Uprave, Končar-elektroindustrija d.d., Fallerovo šetalište 22, Zagreb
64. Krnjak Dijana, tajnik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Čakovec, Ivana Gorana Kovačića 2, Čakovec
65. Kučić Miro, savjetnik predsjednika, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Split, Obala A. Trumbića 4, Split
66. Kunda dr. sc. Ivana, docent, Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hahlić 6, Rijeka
67. Kunštek dr. sc. Eduard, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hahlić 6, Rijeka
68. Kurobasa mr. sc. Miljenko, predsjednik, Trgovački sud u Rijeci, Zadarska 3, Rijeka
69. Lang-Jurin Vlasta, umirovljenik, Buconjićeva 11, Zagreb
70. Lekić Jasna, sudac, Trgovački sud u Varaždinu, Braće Radić 2, Varaždin
71. Lisičar Danica, izvršni direktor, Zagrebački holding – podružnica Vodoopskrba i odvodnja, Folnegovićeva 1, Zagreb
72. Marijan Aida, dipl. iur., direktor pravnih poslova i zastupanja, Končar – Elektroindustrija d.d., Fallerovo šetalište 22, Zagreb
73. Marković Nevenka, sudac, Trgovački sud u Zagrebu, Amruševa 2/II, Zagreb
74. Martinović Jasminka, direktor granskih udruga, Hrvatska udruga poslodavaca, Pavla Hatza 12, Zagreb
75. Mazur Nives, dr. sc., Pravni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera, Stjepana Radića 13, Osijek
76. Medić Musa dr. sc. Ines, asistent, Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu, Ulica Domovinskog rata 8, Split
77. Medvedović Dragan dr. sc., profesor u mirovini, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Ćirilometodska 4, Zagreb
78. Mikinac Olgica, direktor Ureda za korporativno pravo, Končar Elektroindustrija d.d. Ivana Rabara 38, Zagreb
79. Milat Bibica, dipl. oec., IDRIS d.o.o., J. Trnine 1, Rijeka
80. Mišeljić Dragica, dipl. iur., predsjednik, Sindikat trgovine Hrvatske, Trg kralja Petra Krešimira IV. broj 2, Zagreb
81. Momčinović mr. sc. Hrvoje, sudac Ustavnog suda Republike Hrvatske u mirovini, Mitrovačka 6, Zagreb
82. Mozara Nikša, javni bilježnik, Vukovarska 17, Dubrovnik
83. Musa mr. sc. Krešimir, sudac Visokog trgovačkog suda RH u mirovini, Rudeška cesta 93, Zagreb
84. Ninić Boris, dipl. iur., Pavla Hatza 24, Zagreb
85. Obuljen Sandra, odvjetnik, 9. južna obala 14, Zagreb
86. Opatić Nikola, sudac, Županijski sud u Velikoj Gorici, Kneza Branimira 1, Velika Gorica
87. Orlić Terezina, predsjednik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Dubrovnik, P. Čingrije 6, Dubrovnik
88. Pajić Vedran, odvjetnik, Franje Krežme 11, Osijek
89. Palada Kmetović Mirjana, dipl. iur., član Uprave, Plodine d.d., Ružićeva 29, Rijeka
90. Parmać Damir, pročelnik, Grad Županja, J. J. Strossmayera 1, Županja
91. Pauković Hrvoje, dipl. iur., direktor, Hrvatski ured za osiguranje, Martićeva 73, Zagreb
92. Pavičić Boška, sudac, Općinski građanski sud Zagreb, Ulica grada Vukovara 84, Zagreb
93. Pekanov Katarina, dipl. oec., tajnik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Osijek, Europske avenije 13, Osijek
94. Perl Alan, dipl. ing. elektrotehnike, Pro-ma-kon d.o.o., Kosirnikova 22, Zagreb
95. Petrović dr. sc. Siniša, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb
96. Peurača Branka, direktor, Meliora d.o.o., Istarski razvod 18, Novigrad
97. Piasevoli Srđana, dipl.iur., načelnica Službe za pravne poslove, Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, Ksaver 208, Zagreb
98. Pletikosić Jasna, stručni suradnik, Hrvatska gospodarska komora, Komora Zagreb, Draškovićeva 45, Zagreb
99. Potočnjak dr. sc. Željko, dekan, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb
100. Pujo Tadić Marija, odvjetnik, Berislavićeva 20, Zagreb
101. Radovančević mr. sc. Stevan, umirovljenik, Dubrovačka 12, Osijek
102. Radovanić Jadranka, dipl. oec., predsjednik, Hrvatska gospodarska komora, Županijska komora Split, Obala A. Trumbića 4, Split
103. Rakuša-Martulaš Milica, dipl. oec., direktor Sektora za trgovinu, Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, Zagreb
104. Riđanović Orsan, odvjetnik, Radnički dol 22, Zagreb
105. Ruždjak Marijan, odvjetnik, Draškovićeva 31/II, Zagreb
106. Saganić Kristina, sudac, Trgovački sud u Rijeci, Zadarska 3, Rijeka
107. Sajko dr. sc. Krešimir, profesor emeritus, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Ćirilometodska 4, Zagreb
108. Sikirić dr. sc. Hrvoje, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Ćirilometodska 4, Zagreb
109. Sirotić Damir, tajnik, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Pula, Carrarina 5, Pula
110. Slakoper dr. sc. Zvonimir, profesor, Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg J. F. Kennedyja 6, Zagreb
111. Stanković dr. sc. Gordan, odvjetnik, Odvjetničko društvo Vukić, Jelušić, Šulina, Stanković, Jurcan & Jabuka, Nikole Tesle 9/VI, Rijeka
112. Šegon Božica, odvjetnik, Jandrićeva 58a, Zagreb
113. Šimac mr. sc. Srđan, sudac, Visoki trgovački sud RH, Berislavićeva 11, Zagreb
114. Šimunović Stella, odvjetnik, Odvjetničko društvo Šimunović i Batur, Vlaška 78, Zagreb
115. Šoić Miran, dipl. iur., tajnik, Hrvatska obrtnička komora – Obrtnička komora Zagreb, Ilica 49/II, Zagreb
116. Šolić Perica, savjetnik predsjednika, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Rijeka, Bulevar oslobođenja 23, Rijeka
117. Tepeš dr. sc. Nina, docent, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Trg maršala Tita 14, Zagreb
118. Tepeš Ksenija, stručni suradnik, Hrvatska gospodarska komora, Komora Zagreb, Draškovićeva 45, Zagreb
119. Tomljenović dr. sc. Vesna, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hahlić 6, Rijeka
120. Trcin Antonio, odvjetnik, Ulica B. Bogišića 6, Zagreb
121. Trzun Jasminka, dipl. iur., potpredsjednik, Hrvatska gospodarska komora, Rooseveltov trg 2, Zagreb
122. Učur dr. sc. Marinko, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Rijeci, Hahlić 6, Rijeka
123. Veljak Marina, sudac, Visoki trgovački sud RH, Berislavićeva 11, Zagreb
124. Vukelić Mario, predsjednik suda, Visoki trgovački sud RH, Berislavićeva 11, Zagreb
125. Vukić Zoran, odvjetnik, Odvjetničko društvo Vukić, Jelušić, Šulina, Stanković, Jurcan & Jabuka, Nikole Tesle 9/VI, Rijeka
126. Vukmir mr. sc. Mladen, odvjetnik, Gramača 2 L, Zagreb
127. Vukšić Jasenka, dipl. iur., tajnik, Sindikat graditeljstva Hrvatske, Trg kralja Petra Krešimira IV 2, Zagreb
128. Zagrajski Sanja, sudac, Trgovački sud u Osijeku, Cetinska 5, Osijek
129. Zgrabljić Rotar mr. sc. Dora, asistent, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Ćirilometodska 4, Zagreb
130. Zuber mr. sc. Marija, savjetnik – urednik, Hrvatska zajednica računovođa i financijskih djelatnika, Jakova Gotovca 1/II, Zagreb.
Izmiritelji za sporove u vezi s primjenom Zakona o potrošačkom kreditiranju, Zakona o platnom prometu i Zakona o kreditnim institucijama.
131. Andrassy Branka, dipl. iur., A Štedna banka malog poduzetništva d.d., Radnička cesta 45, Zagreb
132. Bićanić Đurđa, dipl. iur., Croatia banka d.d., Jurja Neidhardta 5, Zagreb
133. Duljković Marija, dipl. oec., Stalni sudski vještak za financije, računovodstvo i bankarstvo, Lj. Šram 10, Zagreb
134. Galjan Vesna, dipl. oec., Privredna banka Zagreb, Račkoga 6, Zagreb
135. Goreta Mirko, dipl. iur., Jadranska banka d.d., A. Starčevića 4, Šibenik
136. Gregurić Matić Jasminka, dipl. iur., Croatia banka d.d., Kvaternikov trg 9, Zagreb
137. Hanušić Jasminka, dipl. iur., Erste & Steirmärkische Bank d.d., Ivana Lučića 2, Zagreb
138. Rupnik Zdenko, dipl. ing. elektrotehnike, Privredna banka Zagreb, Radnička 42, Zagreb
139. Samardžić Nada, dipl. iur., Slatinska banka d.d., Vladimira Nazora 2, Slatina
140. Topić Marko, dipl. iur., Hrvatska banka za obnovu i razvitak, Ludbreška 22, Zagreb
141. Žitnik Ivana, dipl. iur., Hypo-Alpe-Adria Bank d.d., Slavonska avenija 6, Zagreb.

142. Alaburić Vesna, odvjetnica, Odvjetnički ured Vesna Alaburić, Andrije Hebranga 21/2, Zagreb

143. Baran Nevenka, sutkinja, Visoki trgovački sud Republike Hrvatske, Berislavićeva 11, Zagreb

144. Ivanušić Kornelija, sutkinja, Općinski sud u Velikoj Gorici, Trg kralja Tomislava 36, Velika Gorica

145. Hadžić Amira, sutkinja, Općinski radni sud u Zagrebu, Ulica grada Vukovara 84, Zagreb

146. Kolovrat Bjelinski Vanja, sutkinja, Prekršajni sud u Zagrebu, Avenija, Dubrovnik 8, Zagreb

147. Cikač Vlatka, odvjetnica, Odvjetnički ured Cikač, Ilica 253, Zagreb

148. Mijatović, dr. sc. Nikola, profesor, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Ćirilometodska 4, Zagreb

149. Salopek Maja, odvjetnica, Odvjetnički ured Maja Salopek, Ivane Brlić-Mažuranić 3c, Ogulin

150. Starec Ana, dipl. soc. radnik, Centar za socijalnu skrb Virovitica, Vladimira Nazora 2, Virovitica

151. Stojovska Milena, odvjetnica, Zajednički odvjetnički ured Veljović i dr., Dobrilina 9, Pula

152. Štanfel Gordana, dipl. iur., stručni suradnik člana Uprave, Končar–elektroindustrija d.d., Fallerovo šetalište 22, Zagreb

153. Tafra Sanja, odvjetnica, Odvjetnički ured Tafra, Gundulićeva 23, Zagreb

154. Vuksan Mislav, voditelj funkcije unutarnje revizije, Veneto banka d.d., Draškovićeva 58, Zagreb

155. Živković Ljerka, stalni sudski vještak za financije i ovlašteni računovodstveni forenzičar, Čateška 4, Zagreb.

Stupanjem na snagu ove Liste izmiritelja prestaje važiti Lista izmiritelja Centra za mirenje pri Hrvatskoj gospodarskoj komori (»Narodne novine« 84/2005. i 66/2006.)